MC900300988[1]

Karácsonyi kupa

j0299763

A karácsonyi ünnepekre való várakozás jegyében került megrendezésre december 18-án a tornateremben a már hagyományos KARÁCSONYI KUPA, amelyen a felső tagozatos tanulók vehettek részt. Idén 6 csapat nevezett a kupára. A csapatok két csoportra lettek szétosztva. A csoportokon belül mindenki mindenkivel játszott tízperces mérkőzést.

Az A csoport végeredménye:

Helyezés a csoportban

Csapatok

Csapattagok

1.

VIII.A

Kovács Krisztián, Mocsi Attila, Deák Dávid, Bartal Nikolas

2.

V.

Kovács Márton Tibor, Pasztorek Ádám, Kovács Péter, Csonka László, Kváča Patrik, Bajcsi Szabolcs

3.

VII.

Lakatos Gábor, Paksi Adrián, Vida Marián, Tóth Attila, Krastenics Olivér, Csukás Tamás

A B csoport végeredménye:

Helyezés a csoportban

Csapatok

Csapattagok

1.

IX.

Kürthy Tamás, Kovács Máté, Nagy Kevin, Macejko Dávid, Császár Adrián

2.

VI.

Polák Erik Adrián, Filkó Gábor Flórián, Bartal Teofil, Sanka György, Nagy Erik (4.o.)

3.

VIII.B

Tóth Krisztián, Kovács Róbert, Schlár Adrián, Rózsa Barnabás, Ivan Károly

A csoportküzdelmek után következett az egyenes kieséses része a kupának. A csoportok első helyezettjei automatikusan kvalifikálták magukat az elődöntőbe. A csoportok 2. és 3. helyezettjei kvalifikációs mérkőzéseket játszottak az elődöntőért:

V. – VIII.B                 0:0 (büntetőkkel 3:2)

VII.  – VI.                  5:0

Mérkőzés az 5. helyért:          VI. – VIII.B  1:1 (büntetőkkel 3:2)

1. elődöntő:    IX. – V.           4:0

2. elődöntő:    VIII.A – VII.  1:0

Mérkőzés a 3. helyért:            VII. – V. 2:1

Döntő:            VIII.A – IX.  2:1

Mindent összegezve az idei kupa kiemelkedett az utóbbi évek versengései közül mind a színvonalával, mind pedig a gyerekek hozzáállásával. A versengés üde színfoltja volt az ötödikesek csapata. Külön oklevélben részesültek az egyes évfolyam legjobbjai:

·        5.o.: Pasztorek Ádám, Kovács Márton Tibor,

·        6.o.: Polák Erik Adrián,

·        7.o.: Tóth Attila,

·        8.o.: Ivan Károly,

·        9.o.: Nagy Kevin.

Gratulálunk minden résztvevőnek! Kellemes ünnepeket! (képek)

MC900250802[1]