Elsősegélynyújtó verseny

Június 5.-én iskolánk hagyományosan részt vett az Egészségügyi versenyen, amely a Határőr Alapiskolában került megrendezésre. A versenyre 16 iskola kapcsolódott be. A verseny elméleti és gyakorlati tudást is igényel, mivel a tanulók 2 elméleti kérdést kapnak egészségügyi és Vöröskereszt ismeretekből, majd 2 gyakorlati részt mutatnak be. A vizsgáztatók nagyon kedves mentősök és nővérkék, akik elmagyarázzák a hibákat is.

Iskolánk két kategóriában indult és nagyon szép eredmények születtek. Mindkét csapatunk a járási 3. helyen végzett és külön dicséretben részesültek a jó felkészültségért!!!

1. kategória 3.-4. évfolyam: Bajcsi Boglárka, Kocsis Rebeka, László Fanni, Pálffy Vivien, Kiss Anikó

2. kategória 6.-9. évfolyam: Keszeg Karin, Zakál Andrea, Keszeg Kitti, Kiss Maria, Kürthy Andrea

Nagyon ügyesek voltatok lányok!!!

Bergendi Raffai Zita