Anyák napja

Iskolánk tanulói minden évben nagy izgalommal készülődnek az év legszebb ünnepére, az anyák napjára. Anya, az a csodálatos szó, amit életünkben elsőként kimondunk. Ő az a személy, akinek gondoskodása, vigyázó szeretete egy életen át végigkísér minket. Ebben az évben május 9-én köszöntöttük fel az édesanyákat, nagymamákat egy színes, vidám műsorral.

Az anyáknapi versek, vidám jelenetek mellett a palotás, esernyőtánc, mazsorett és néptánc tette színesebbé a műsort. A népi-, és gyermekjátékok vidám hangulatot varázsoltak a színpadra. Az 5. osztályosok irodalmi színpadi összeállítást adtak elő az ünnep alkalmából. A műsort egy közösen elénekelt anyák napi dal zárta.

Tanulóink egy szál virággal a kezükben álltak oda édesanyáik, nagymamáik elé, s egy öleléssel, néhány szívből jövő szóval mondtak köszönetet.  (képek)

Paxián Piroska