Karácsonyi kupa

2011

A karácsonyi ünnepekre való várakozás jegyében került megrendezésre december 20-án a tornateremben a már hagyományos KARÁCSONYI KUPA, amelyen a felső tagozatos tanulók vehettek részt. Idén 7 csapat nevezett a kupára. A csapatok két csoportra lettek szétosztva. A csoportokon belül mindenki mindenkivel játszott tízperces mérkőzést.

Az A csoport végeredménye:

Helyezés a csoportban

Csapatok

Csapattagok

1.

IX.B
Ízetlenek

Dudás Gergely, Végh Ákos, Győri Máté, Kovács Viktor

2.

VII.
 Hetedikesek

Macejko Dávid, Kürthy Tamás, Kovács Máté, Kváča Nikolas, Nagy Kevin

3.

V.
Szorzótábla FC

Lovas Ádám, Lakatos Gábor, Paksi Adrián, Vida Marián

4.

VI.A
Ágyúsok

Tóth Krisztián, Schlár Adrián, Benedek Gábor, Kacz Roderik, Kovács Róbert

A B csoport végeredménye:

Helyezés a csoportban

Csapatok

Csapattagok

1.

VI.B - Vadkakasok

Kovács Krisztián, Deák Dávid, Mocsi Attila, Bartal Nikolas

2.

IX.A  - Fizikaimádók

Kováč Krisztián, Végh Attila Márió, Bagin Attila, Dinga Krisztián

3.

VIII. –
Lúzer FC

Bugár Zoltán, Kiss Tamás, Beke Barnabás, Izsóf Ottó

A csoportküzdelmek után következett az egyenes kieséses része a kupának. Az A csoport 4. helyezettje hetedikként zárt a kupán. A csoportok első helyezettjei automatikusan kvalifikálták magukat az elődöntőbe. A csoportok 2. és 3. helyezettjei kvalifikációs mérkőzéseket játszottak az elődöntőért:

IX.A (Fizikaimádók) – V. (Szorzótábla FC )            4:0

VII. (Hetedikesek) – VIII. (Lúzer FC)                     2:1

Mérkőzés az 5. helyért:      VIII. (Lúzer FC) –  V. (Szorzótábla FC)   4:0

1. elődöntő:                       VI.B(Vadkakasok) - VII. (Hetedikesek)           2:1

2. elődöntő:                       IX.B(Ízetlenek) - IX.A (Fizikaimádók) 5:1

Mérkőzés a 3. helyért:       IX.A (Fizikaimádók) - VII. (Hetedikesek)        4:1

Döntő:                               VI.B(Vadkakasok) - IX.B(Ízetlenek)    0:0  büntetőkkel  3:1

Idén tehát nagy meglepetésre a hatodikos fiú nyertek, visszavágva a tavalyi döntőbeli vereségért. A kupa fair play díjasai a IX.B csapata lett a szimpatikus játékuk, és a fiatalokkal szembeni toleráns viselkedésük miatt. Mindent összegezve az idei kupa kiemelkedett az utóbbi évek versengései közül mind a színvonalával, mind pedig a gyerekek hozzáállásával. Talán tettünk egy újabb lépést a lakszakállasi futball fellendítéséhez.

Gratulálunk minden résztvevőnek! Kellemes ünnepeket!

Fotók