Karácsonyi kupa 2010

MCj02134170000[1]

Immár sokadik alkalommal került megrendezésre 2010. december 20-án az iskola tornatermében a hagyományos KARÁCSONYI KUPA. A kupán iskolánk felső tagozatos tanulói mérték össze focitudásukat. Összesen 8 csapat vett részt, az egész délutánt betöltő megmérettetésen. A csapatok két csoportba lettek beosztva. A csoportban elfoglalt eredmények alapján játszottak a végső helyezésekért.

A résztvevő csapatok, illetve a helyezéseik:

Helyezés

Csapat

Fantázianév

Csapattagok

1.

VIII.B

Ajax

Dudás Gergely, Rehling Dávid, Kovács Viktor, Győri Máté

2.

V. A

Kaktuszok

Bartal Nikolas, Kovács Krisztián, Deák Dávid, Mocsi Attila, Piroska Zsolt

3.

IX.

Aranylabdások

Vajlik zoltán, Varga György, Kürthy András, Szalai Dávid, Győri Bálint, Fónod Dominik

4.

Tengeri Angolnák

Kacz Roderik, Rózsa Barnabás, Kovács Róbert, Schlár Adrián, Tóth Krisztián

MCj04124400000[1]

A mérkőzések rendkívül sportszerűek voltak. A kupa végeztével csapatok oklevelet, a játékosok pedig ajándékot kaptak. A nyolcadikosok B csapata egy évig az osztályában vigyázhat a vándorserlegre, amelyet ha tud, jövőre újra elhódíthat.

Bajcsi Barnabás