Farsang

Idén hagyományainknak megfelelően ünnepeltük a farsangot. Az alsó tagozatosok február 16-án az iskola földszinti folyosóján tartották álarcos felvonulásukat, melyre ismét rengetegen készültek szebbnél szebb jelmezzel.

A felső tagozatosoknak egy karaokéval egybekötött diszkót rendezett az iskola február 17-én a szilasi kultúrházban. A karaoke énekre minden osztályból jelentkeztek tanulók, hogy előadhassák kedvenc dalaikat. Már az előző napokban feliratkoztak Bergendi Raffai Zita tanító néninél, hogy melyik énekszámokat szeretnénk előadni. A Szülői Szövetségtől minden szereplő kapott jutalmat a bátorságáért: csokoládét, cukorkát. Voltak bátor énekesek, akik egyedül is ki mertek állni, de többnyire csoportokban álltunk fel a színpadra, ezzel erősítve a baráti kapcsolatokat. A végén még a tanító nénik is énekeltek egy számot. Mikor befejeztük az éneklést, diszkóval folytattuk a szórakozást. Az elején nehezen indult be, bátortalanok voltunk, de a végére remek hangulatot sikerült teremteni.

Nagyon jól éreztük magunkat, reméljük, jövőre megismételhetjük!

A 8.osztály