Koszorúcska

Iskolánk hagyományai közé tartozik a kilencedik osztály koszorúcskájának megrendezése, amelyre  az idei tanévben december 12-én került sor.

A táncpróbákat októbertől minden szerdán Morva Pál tánc- és etikett-tanár tartotta. Eleinte nehézkesen indultak a próbák, de decemberre minden összeállt. A koszorúcska három bevonulásból állt, ami 8 táncot foglalt magába. Az ünnepélyes megnyitón egy-egy kedves mondattal az igazgató néni, Pali bácsi és Kovács Béla osztályfőnökünk üdvözölt minket. A bemutatott táncok után következett a diákok tánca a szüleikkel és tanáraikkal. Utána szabadon táncolhatott mindenki, majd éjfél körül kisorsolták a tomboladíjakat, amely után diszkó következett.

Mindenki nagyon jól szórakozott, már nagyon várjuk az év végi bankettet, amely remélhetőleg ugyanolyan jól fog sikerülni, mint amilyen a koszorúcska volt.

Filipská Zdenka