Memoriál Márie Zavarskej
2008/2009

2008.szeptember 24-én került sor Komáromban a kitartó váltófutásra, ahol 10 fiú képviselte becsülettel iskolánkat. Ebben az iskolaévben az olimpia szellemében zajlanak a versenyek. A tavalyi évhez hasonlóan a fiúk szép eredményt értek el, a járási 6.helyen végeztek.

Csapattagok: Vörös László (9.o.), Rákócza Balázs (9.o.), Vajlik Zoltán (7.o.), Csóka Gergely (9.o.), Csápai Szilárd (8.o.), Jassa Péter (8.o.), Győri Máté (6.o.), Nagy Vince (9.o.), Szalai Dávid (7.o.), Cseh Kristián (9.o.).

Mezei Futóverseny
2008/2009

2008.október 2-án került megrendezésre a mezei futóverseny. Hasonlóan, mint azelőtt, indítottunk fiú és lány csapatot.

A táv a lányoknál 2-2,2 km volt, a fiúknál pedig 3,5 km-t futottak. Háromtagú lánycsapatot: Kucsora Réka (8.o.), Plauter Edina (6.o.) és Varga Tünde (9.o.) alkották.

A fiúknál: Vajlik Zoltán (7.o.), Benedek Zsolt (9.o.) és Nagy Vince (9.o.) teljesítette ezt a fárasztó távot.

Úgy érezem jól felkészülten érkeztünk a csónakházhoz. A 2 kategóriában 80-80 gyerek állt rajthoz. Ez csapatverseny, így mind a 3 tanuló eredménye beszámított az helyezésbe.

A lányok járási 2. helyen végeztek.

Gratulálunk és bízom a jó folytatásban!

Mgr. Tallósi Tímea