Barátságos
kosárlabda mérkőzés

Iskolánkban nagy érdeklődésnek örvend a kosárlabda. Tudásunk összemérése céljából ellátogattunk a nemesócsai Móra Ferenc Alapiskolába. A barátságos mérkőzés résztvevői főként a felső tagozat 8.- 9. osztályának lányai voltak. A mérkőzés rengeteg izgalmat hozott, négyszer tízperces játékrészekkel döntöttük el, ki lesz a győztes.

Csapatunk az első játékrészt Nagy Tünde, Bartal Éva, Rákócza Klaudia, Kürthy Andrea és Tok Anikó felállásban játszotta végig. A 2.- 3. illetve 4. játékrészben pályára léptek még: Molnár Andrea, Károlyi Olga, Tarcsi Ildikó, Polák Emőke, Kucsora Réka. Az első játékrészt 10:4-re, a 2.-at 16:8-ra, a 3.-at 14:8-ra nyerte csapatunk. A 4. játékrészre kissé elfáradtunk, de a 6:6-os döntetlent tudtuk hozni.

Összességében csapatunk 46:26-os győzelmet aratott egy színvonalas mérkőzés során. Reméljük, hogy ezen iskolai tanév során még alkalmunk nyílik hazai pályán is egy hasonló színvonalú mérkőzést játszani a nemesócsai alapiskola csapatával.

Rákócza Klaudia

9.osztály