Mezei futóverseny

A 2007/08-as tanévben szeptember 26-án került megrendezésre a Járási Mezei Futóverseny. Iskolánk egy fiú és egy lánycsapattal képviseltette magát, melyeknek 3-3 tagja volt. A versenyen 25 iskola vett részt, mindkét kategóriában. A lefutandó táv fiúk esetében 2,5 km, a lányoknál 1,5 km. A lánycsapat tagjai: Bartal Éva, Varga Tünde, Deák Mónika. A fiúcsapat: Dorozlai Csaba, Plauter Arnold, Benedek Zsolt. Iskolánk mindkét csapata a 10. helyen végzett.

Memoriál Márie Zavarskej

A kitartó váltófutás járási fordulójára 2007. október 5-én került sor. A fiúknál 10 fős a csapat, amelynek minden tagja 1 km távot teljesít. A lányoknál a csapat csak 5 tagú, és a teljesítendő táv egy futóra 800 m. Büszkén mondhatjuk, hogy a fiúcsapat az előkelő 5. helyen végzett, 4 városi iskola mögött, a lányok pedig a középmezőnybe kerültek.