Saláta – zöldségek varázsa

2007. október 11. –én minden osztály szebbnél – szebb, ötletesebbnél – ötletesebben elkészített zöldséges kosárral vagy zöldséges ládával érkezett az iskola ebédlőjébe, ahol már folytak az előkészületek Földes Zsuzsa tan. néni vezetésével.

Összeállt a kiállítás, amelyet falunk lakossága is megtekinthetett. A versennyel egybekötött salátakészítés is felkeltette a gyerekek érdeklődését. Nemcsak versenyeztek, de egészségesen is táplálkoztak. Megkóstolták az elkészített salátákat, friss zöldségféléket.

A verseny értékelése sem volt ám egyszerű feladat !A zsűri véleménye alapján /az óvodások is szavaztak/ az alsó tagozaton a legszebb kosár 2. osztályos tanulóké volt, a felső tagozaton pedig  a 8. osztály örülhetett a győzelemnek.

A verseny sikeres volt, mindenki kivette a részét  és dicséretet érdemel.

Földes Zsuzsa