Őszi zsibongó

Minden évszakban nagy izgalommal várják az ügyes kezű gyerekek az iskolában megtartott immár hagyományosnak mondható alkotó délutánt.

Az iskola alsó tagozatos diákjai egész héten lázban égtek, terméseket, leveleket gyűjtöttek, készülődtek a kedd délutánra, ahol a gyerekek az óvodásokkal együtt az ősz terméseiből készítettek a pedagógusok és a helyi kultúrfelelős segítségével szebbnél szebb remekműveket.  A gyerekek már az iskolai órák alatt töklámpást készítettek, amelyeket a folyosón állítottak ki.

Nagyon jó hangulatban kezdtünk neki a különböző termékek készítésének. A sok termésből nagyon sok szép és eredeti alkotás készült. Mindenki könnyen találhatott magának megfelelő és könnyen elkészíthető feladatot. Készült itt gesztenye emberke, süni, hajó, medve, katicabogár, a végeredmény pedig magáért beszélt. Nagyon eredeti és szép remekműveket készültek, amelyeket később kiállítottunk az iskolában.