Karácsonyi zsibongó

December hónapban az alsó tagozatos tanító nénik nagy tervezgetésbe kezdtek, hogy milyen érdekességekkel lepjék meg a tanulókat a már hagyománynak számító karácsonyi zsibongón, melyet 2006. december 13-án az óvoda földszinti termében rendeztünk meg.

A gyerekek nagy örömmel és érdeklődéssel érkeztek meg, hogy nyomban kiderítsék mit is fognak készíteni a délután folyamán. Különböző karácsonyi motívumokat készíthettek – papírból angyalkát, viaszból gyertyát öntöttek, amelyet a saját kezűleg készített adventi koszorúra helyezhettek el. Ezek mellett még lehetőségük volt készíteni különböző karácsonyfadíszek papírból.

Mindenki nagyon jól érezte magát, szebbnél szebb díszeket készítettek és örömteli élményekkel indultak haza.

Bozsaky Beáta