JÁRÁSI KISPÁLYÁS BAJNOKSÁG 2006/2007

JEDNOTA cup

Iskolánk három korosztályban képviseltette magát az iskolai fordulókon. Minden esetben Nemesócsa rendezte a csoportmérkőzéseket. Nagyon izgalmas mérkőzöseket játszottak tanulóink.

A felső tagozat idősebb diákjai (Kovács D., Domonkos T., Dorozlai Cs., Császár Zs., Pázmány B., Ferenczi V., Inczédi Sz., Csápai Sz., Rákóczi Z.) csoporton belül 3. helyen végeztek, így nem jutottak be a következő fordulóba.

A felső tagozat fiatalabb diákjai (Csápai Sz., Hury P., Jassa P., Szalai D., Fónod D., Varga Gy., Rehling D.) a csoporton belül továbbjutottak. Komáromba, ahol nem jutottak be a járás legjobb négy csapata közé, de kitartásuk és ügyességük dicséretet érdemel.

Az alsó tagozat tanulói is részt vettek a számukra megrendezett selejtezőkben: Bugár Z., Piroska Zs., Végh Á., Győri M., Kovács V., Rehling D., Kiss T. nem jutottak a következő fordulóba, de majd jövőre bizonyítunk.

Tallóši Tímea