ATLÉTIKA

2006/2007

2007. május 16-án került megrendezésre a Járási Atlétikai Bajnokság. Második alkalommal Érsekújvár adott lehetőséget a megszervezésre. Ami  a versenyt és a szervezést illeti az atlétikai szabályok keretén belül folyt. Az iskolánk 10 fős lány- és 10 fős fiúcsapattal érkezett a versenyre. Minden versenyszámban indulhatott két versenyző. 25 iskolacsapat nevezett be a versenybe a következő versenyszámokban: 1000 m, 800 m, 60 m, magasugrás, kislabdadobás, 300 m, súlylökés, 4x60 m. A mi iskolánk a 6. helyen végzett úgy a fiúk, mint a lányok csapata. Egy-két kimagasló egyéni eredményt is megemlítenék: Baranyai Zsolt 4. helyezése magasugrásban és kislabdadobásban, ahol 65m 74cm-rel járási 6. helyen végzett. Továbbá Vass Nikoletta kislabdadobás, Kucsora Réka magasugrás, Kovács Dávid 300 m-es síkfutásban szép eredményt ért el.

fiúcsapat tagjai:

Lányok: