Anyák napja

Iskolánk minden évben megemlékezik az év egyik legszebb ünnepéről, az Anyák napjáról. Ebben az évben május 13-án köszöntöttük fel az édesanyákat színes, vidám műsorunkkal. Az első osztályosok verssel köszöntötték az anyukákat, nagymamákat. A másodikosok rock and roll tánccal csaltak mosolyt minden jelenlévő arcára. A harmadik és negyedik osztályos tanulók egy mesejátékkal lepték meg a nézőket, valamint a negyedikesek szavalattal és tánccal fűszerezték a műsort. A felső tagozatos tanulók zenés összeállítást választottak az anyukák és nagymamák felköszöntésére, melyben szerepelt zongora-, hegedű- és gitár játék. A műsort egy 6. osztályos tanuló által énekelt dal zárta, melynek elhangzása után a tanulók átadták saját kezűleg készített ajándékaikat az édesanyáknak. A műsor és az együtt eltöltött egy óra mindenki szívét melegséggel töltötte el ezen a szép napon.

Bozsaky Beáta