KARÁCSONY KUPA 2005

Már kilencedik alkalommal került megrendezésre 2005. december 19-én a felső tagozatosok számára a KARÁCSONYI KUPA elnevezésű, kispályás iskolai teremfocitorna. Öt osztály versengett a vándorserlegért. Az idei évben is nagyon izgalmas, élvezetes meccseket láthatott a közönség. A kupát végül a nagy esélyes kilencedikesek A csapata nyerte el, viszont az alacsonyabb osztályok csapatai is kitettek magukért. Idén először a csapatok fantázianevet választhattak maguknak. Az egyes csapatok összetétele:

-         V. - Ötödikes Köcsögök: Csápai Szilárd, Hury Péter, Jassa Péter, Éliás Alex

-         VI.A.: - Juventus: Cseh Krisztián, Nagy Vince, Ferenczi Viktor, Inczédi Szilveszter.

-         VI.B - Láthatatlanok: Vörös László, Rákócza Balázs, Benedek Ferenc, Benedek Zsolt.

-         VII.A – Csupaszpisztolyok: Domonkos Tibor, Dorozlai Csaba, Császár Zsolt, Rákóczi Zoltán.

-         VII.B – Grillezett Yetiláb – Csicsai Balázs, Végh Máté, Plauter Arnold, Rigo Imre

-         VIII.A - Csipetcsapat: Krnčan Milan, Kovács Dávid, Baranyai Zsolt, Paksi Gergely.

-         VIII.B – Vaddisznók: Izsóf Máté, Baranyai Attila,

-         IX.A - FCG: Inczédi Tamás, Lukács Balázs, Varga László, Cseh Tibor, Fábik Márió.

-         IX.BWest Side: Tarcsi Tamás, Vajlik Attila, Pázmány Károly, Csicsai Balázs.

kupa végeredménye:

1.   FCG