Nyúli Nemzetközi Teremfocitorna

Iskolánk tanulói 2004. november 4-5-én, egy nemzetközi teremfocitornán vettek részt a magyarországi Nyúl községben. A teremfocitorna két korosztályban (1990.01.01. után illetve 1994.01.01. után született gyerekek) került megrendezésre, melyek mindegyikében képviseltettük iskolánkat egy-egy csapattal.

Az idősebb korosztályos csapatunk 17 csapat közül a 6. helyen végzett. Ők a november 4-i selejtezőcsoportból másodikként jutottak a másnapi döntő csoportba, ahol végül a már említett 6. helyet szerezték meg. A csapat tagjai: Oláh Tamás, Vass Zoltán, László György, Rákóczi István, Simonics Erik, Simonics Patrik, Keszegh Márió, Fügedi Zsolt, Inczédi Tamás, Lukács Balázs, Fábik Márió, Baranyai Zsolt. Eredményeik:

Tőlük jobban szerepelt a fiatalabb csapatunk, amely az egész torna során csak a Kecskemét csapatától kapott ki, így a 2.helyen végeztek. A csapat tagjai: Cseh Krisztián, Inczédi Szilveszter, Vörös László, Nagy Vince, Hury Péter, Éliás Alex, Csápai Szilárd, Császár Zsolt.

A gyerekek nagyon jól érezték magukat a Nyúlon eltöltött két nap során. Köszönet illeti nyúli barátainkat, kiváltképp Kozicz László tanár urat, a szívélyes vendéglátásért.

A torna végeredménye a

www.sportmedia.hu/diaksport/iskola/goliat.php