A 2003/2004-es tanévben 28 tanuló jelentkezett az évente megrendezésre kerülő földrajz olimpiászra. A felkészülés októberben kezdődött. Mivel a verseny követelményei az 5. évfolyamban lényegesen eltérnek a többi évfolyam követelményeitől, ezért az ötödikes tanulókkal külön órákon történt a felkészítés.

Az iskolai forduló 2003. december 18-án zajlott, melyen mind a 28 tanuló részt vett. A két részből (elméleti és gyakorlati rész) álló forduló legeredményesebb megoldói a következők voltak:

5. évfolyam: Molnár Andrea

6. évfolyam: Csápai Nikoleta, Tóth Árpád

7. évfolyam: Vajlik Attila, Vajlik Noémi

8. évfolyam: Jaszko Melinda, Nagy Tamás

9. évfolyam: Fitos László, Németh Attila

Közülük kerültek ki azok a tanulók, akik képviselhették iskolánkat a 2004. február 5-én Komáromban megrendezett járási fordulón. A kilenc megoldó közül öten sajnos nem tudtak részt venni ezen a versenyen, a 6.osztályt pedig Nagy Júlia képviselte.

A járási forduló eredményei:

-         Németh Attila                    9.osztály             22.

-         Jaszko Melinda                 8.osztály             31.

-         Nagy Tamás                                                37.

-         Nagy Júlia                         6.osztály             34.

-         Molnár Andrea                  5.osztály             29.

Összeállította: Mgr.Csicsay Zoltán