Olimpia fizikából

Az alapiskolások fizikai olimpiája két kategóriában /nyolcadikosok és kilencedikesek/ zajlik. A verseny több fordulóból áll: iskolai, járási és kerületi.

Az iskolai fordulóban a diákok tanítójuk, Bajcsi Barnabás segítségével oldanak meg feladatokat, melyeket kiértékelés után elküldenek a járási bizottságnak. A járási bizottság az arra érdemes munkák elkészítőit meghívja a járási fordulóra, ahol a diákok már önállóan dolgoznak.

Bizottság a járási fordulóba 38 nyolcadikos és 49 kilencedikes tanulót hívott meg.

Tanulóink a járási fordulóban sikeresen szerepeltek, melyet az elért eredmények is mutatnak:

Név

Oszt.

helyezés

Vajda Ildikó

4.

Fitos László

4.

Németh Attila

Jaszko Melinda

2.

Füssi Krisztián